neljapäev, 4. märts 2021

Raamatukogu külastades

Raamatukogus toimib tavapärane teenindus. 

Raamatukogu ruumides tuleb tagada täituvus kuni 25%, hajutatus ja  2 + 2 reegli järgimine.

Suletud on näitusesaal. WiFi võrku ei ole võimalik hetkel kasutada. Lühiajaliseks töötegemiseks saame võimaldada Internetiga töökoha raamatukogu lahtiolekuaegadel. 

Raamatukogus on kohustuslik:

• kanda maski või katta nina ja suu. Erandiks on alla 12-aastased lapsed või inimesed, kellel on meditsiiniline põhjendus (nt astmaatikud või vaegkuuljad);

• sisenedes ja väljudes desinfitseerida käed.

NB! Raamatukogu siseruumides ei ole lubatud (alates 01.03 kuni vähemalt märtsikuu lõpuni) meelelahutus, avalikud koosolekud, üritused ja näituste külastamine. 

Avaliku internetipunkti arvutites on meelelahutuslik tegevus keelatud. Lubatud on nt otsida infot Riigi Teatajast, külastada kohaliku omavalitsuse ja riigiasutuste veebilehti, tasuda arveid, pääseda ligi e-kirjadele jms. tegevused, mis on olulised igapäevaelus hakkama saamiseks.

Raamatukogu siseruumides (sh arvutit kasutades) on külastajal kohustuslik kanda kaitsemaski või katta nina ja suu.

Soovi korral saate kasutada kontaktivaba laenutusteenust. Andke oma soovist raamatukogule teada e-posti aadressil kohilaraamat@hot.ee või helistades tel: 483 3646 / mobiiltel: 5551 5197. 

Raamatukogu külastades palume minimeerida siin viibimise aeg ainult vajalike toimingute tegemiseks.

Haigena ärge raamatukogu külastage. Raamatukogul on õigus haigussümptomitega külastajat hoonesse mitte lubada.

Kultuuriministeeriumi kodulehel saab tutvuda raamatukogude juhendiga Covid-19 perioodil alates 01.03.2021 kuni 28.03.2021 (kui vahepeal ei otsustata teisiti). Vaata juhendit SIIT

Kommentaare ei ole: